KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409215
nr 1740 9215
Hasse Eriksson (1915–1999). Sverige, Signerad, daterad - 77, "Himmel och Hav". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 49x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:07:54
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr